OFERTA PRACY – WOŹNA ODDZIAŁOWA

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Łęgajnach ogłasza nabór na wolne stanowisko pracy woźna oddziałowa w Przedszkolu Publicznym w Łęgajnach, ul. Olsztyńska 8, 11-010 Barczewo.

Wymiar zatrudnienia: pełny wymiar czasu pracy 1 etat, 40 godzin tygodniowo.

Początek zatrudnienia: 1 września 2024 r.

Okres zatrudnienia: na czas określony z możliwością przedłużenia umowy na czas nieokreślony.

Praca w godzinach: praca zmianowa t.j. 6.30 – 14.30, 7.30 – 15.30, 8.30 – 16.30.

1. Wymagania niezbędne:

a) wykształcenie minimum zawodowe,

b) umiejętność wykonywania czynności na powierzonym stanowisku,

c) pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,

d) niekaralność za przestępstwo popełnione umyślnie,

e) stan zdrowia pozwalający na wykonywanie pracy na stanowisku woźna.

2. Wymagania dodatkowe:

a) umiejętność pracy w zespole oraz nawiązywania dobrych relacji z nauczycielami i pozostałymi pracownikami przedszkola, dziećmi i ich rodzicami,

b) umiejętność samodzielnego organizowania czasu pracy,

c) odpowiedzialność i wysoka kultura osobista,

d) przestrzeganie podstawowych zasad moralnych,

e) sumienność i punktualność.

3. Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

a) stała współpraca z nauczycielami przedszkola i pozostałymi woźnymi oddziałowymi

b) sprzątanie przydzielonych pomieszczeń w tym m.in:

– zamiatanie, odkurzanie sali, dywanu, ścieranie kurzu (na mokro) ze sprzętów, zabawek, pomocy dydaktycznych, parapetów, dezynfekowanie,

– mycie okien w przydzielonej sali,

– sprzątanie pomocy dydaktycznych oraz sali po zajęciach,

– dezynfekowanie,

– zmywanie podłóg z użyciem środków dezynfekujących

– w łazienkach mycie umywalek wraz z glazurą, sedesów z użyciem środków dezynfekujących,

c) zbieranie pozostawionych przez dzieci śmieci i innych rzeczy na placu zabaw,

d) dbanie o czystość na posesji przedszkola,

e) dbanie o lapidarium przedszkolne,

f) pomoc dzieciom w przygotowaniu się do leżakowania i po leżakowaniu,

g) ubieranie dzieci przed wyjściem na dwór i rozbieranie po powrocie,

h) opieka w czasie spacerów i wycieczek,

i) karmienie dzieci słabojedzących,

j) podawanie dzieciom wody w ciągu dnia,

k) pomoc przy myciu rąk, korzystaniu z toalety,

l) udział w przygotowaniu pomocy do zajęć, udział w dekorowaniu sali,

m) sprzątanie i mycie dziecka w sytuacjach tego wymagających,

n) zapewnienie dzieciom bezpieczeństwa w trakcie pobytu w oddziale przedszkolnym

o) przestrzeganie przepisów BHP, dbanie o wyposażenie,

p) postępowanie zgodnie z zasadami RODO.

4. Wymagane dokumenty:

a) list motywacyjny

b) CV

c) dokument poświadczający wykształcenie (świadectwo, dyplom lub zaświadczenie)

d) oświadczenie kandydata o niekaralności

e) oświadczenie kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych oraz o pełnej zdolności do czynności prawnych,

f) kwestionariusz osobowy

g) inne dodatkowe dokumenty o posiadanych kwalifikacjach

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać osobiście w sekretariacie szkoły, ul. Ogrodowa 7, 11-010 Barczewo lub pocztą elektroniczną sekretariat@zsplegajny.pl do dnia 26 lipca 2024 r. do godz. 14.00.

Dokumenty złożone po wyżej określonym terminie nie będą rozpatrywane.

Informacja o wyniku naboru będzie umieszczona na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Łęgajnach www.zsplegajny.pl

Wymagane dokumenty aplikacyjne: list motywacyjny, CV powinny być opatrzone klauzulą:

”Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2019, poz. 1781 z późn. zm.) oraz ustawą z dnia 21.11.2008 r. o pracownikach samorządowych (Dz.U. 2022, poz. 530 ze zm.).”

DOKUMENTY DO POBRANIA

Kwestionariusz

Oświadczenie

Klauzula informacyjna RODO

Opublikował(a): Patryk